Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cambalko/public_html/ayar.php on line 6
Denizli Cam Balkon
Untitled Document

HAKKIMIZDA

1995 Yılında Kurulmuş olan Şavklı Ltd. Şti.'nin Akhisar bayisi, Edremit / Çanakkale bölge temsilcisi olan firmamız Cam Balkon işleriyle ilgilenen köklü bir kuruluştur.
Cam balkon imalatı, montajı, yedek parça servisi hizmetlerini sunmaktadır.

Denizli cam balkon ve vitrin sistemleri olarak bu sektördeki yanlış ölçü ve montaj hatalarının geri dönülemez olduğunu tesbit etmiş ve bu gibi sorunlara mahal vermemek için titiz bir çalışma ile ölçü ve montaj konusunda profosyonel şekilde yetişmiş elemanları bünyemizde barındırarak vermiş olduğumuz tahaahütleri en kısa süre ve sıfır hata ile bitirmeyi gaye edinmiştir.

İmalatta kullanmış olduğumuz alüminyum profil vizyon adı altında ENDÜSTRİYEL sistem patentine sahip tek malzemedir. Ürünümüz estetik açıdan tek olup, sahip olduğu tasarım tescil belgesi ve patent sayesinde kesinlikle taklit edilemez.

Su izalasyonu konusunda emsallerine göre %90 daha üstün estetik ve sağlamlık tam anlamıyla bir uyum içindedir. Kullanılan tüm yan malzemeler bilya, klavuz, teker çıkış yuvası kapama, baza başları kapama, boynuz ve kilit olarak bir uyum içersinde çalışarak ürünümüzün kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar. Kullanılan kıl, fittiller ithal ingiliz meyseilidir. Isı ve toz geçirgenliği sıfıra yakındır. Kullanılan contalar tamamiyle yüksek çalışma yüküne ve doğa şartlarına göre dizayn edilmiştir.